1
2
3

Činnosti

Sme stabilná stavebná firma pôsobiaca na trhu od roku 2004 so zameraním na stavebné práce v komplexnom rozsahu. Hlavným predmetom našej stavebnej činnosti je výstavba bytových domov a občianskych stavieb, výstavba priemyselných stavieb a rodinných domov. Našim cieľom je poskytnúť komplexné služby od zabezpečenia projektovej dokumentácie, cez poskytnutie inžinierskych činností až po realizáciu stavby na kľúč. Komplexnosť služieb doplňujú služby v oblasti predaja stavebného materiálu, autodopravy a prenájmu stavebných strojov.

Spolupracuje s firmou APEX A. Vyberiete si domček snov na www.apex-arch.sk a my Vám ho postavíme. Zároveň vybavíme všetky potrebné povolenia a Vy sa už len presťahujete.
 

Robíme všetky elektroinštalačné práce- od prípojky od verejnej siete až po vnútornú inštaláciu. Samozrejmosťou je tiež poradenstvo a  montáž bezpečnostných systémov.

ČO PROJEKT OBSAHUJE

Projekt stavby slúži na stavebné povolenie a následne samotnú realizáciu stavby. Štandardne je vyhotovený v 5-tich kópiách.

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu Vášho bytu, či domu, pokojne sa obráťte na nás a my Vám poradíme, vypracujeme cenovú ponuku a zrealizujeme všetko pre Vašu predstavu a spokojnosť.