1
2
3

Dvere

Interiérové dvere a zárubne dodávame nielen v štandardizovaných prevedeniach a rozmeroch, ale výroba interiérových dverí a zárubní je rozšírená aj o často vyhľadávané atypy, presne na mieru a podľa Vašich konkrétnych požiadaviek.
Je Vám k dispozícii záručný a pozáručný servis, služby zákazníckeho centra, dovoz a montáž, vypracovanie cenových ponúk.
Naše produkty sú vyrobené v Čechách a Poľsku, porovnateľné s európskou kvalitou a dizajnom, ktoré Vás dokážu v mnohých smeroch inšpirovať...
 
 

Farebné prevedenie: môžete si vybrať z akýchkoľvek dekórov v našej ponuke.
Typ výrezov: dodávame len ako plné dvere.
Zárubňa: oceľová.
 
 

Jedno alebo dvojkrídlové sklenené dvere - s priesvitným sklom, bezrámové alebo natierateľné, moriteľné s eloxovaným hliníkovým rámom - vyrobené v individuálnych rozmeroch.

Druhy skla

Na výber je množstvo typov skiel, stačí si len vybrať.

Pri dverách a zárubniach ponúkame na výber falcové a bezfalcové prevedenie.

Kyvné dvere predstavujú moderné a zároveň praktické riešenie a to najmä v polyfunkčných priestoroch, kde je potrebné úplné otváranie dverí (napr. vstup do kuchyne hotelového zariadenia).
Ponúkame jednokrídlové, ako aj dvojkrídlové kyvné dvere.

Interiérové dvere z kolekcie FÓLIA sú vyrobené z drevovláknitej 3mm dosky MDF emisnej triedy 1, povrchovo upravené vodou riediteľnou farbou a vodou riediteľným lakom. Do kúpeľní a miestností s rizikom zamokrenia dverí sa používa vodou neriediteľný lak.

Vzhľadom na veľký dopyt po novom dekóre- reliéf, ktorý má na pohľad aj na dotyk výraznú štruktúru, sme svoju ponuku rozšírili o tento dekór. Môžete si vybrať zo šiestich farebných prevedení- artemis (biela), cream, capuccino, jaseň hnedý, mokka, dub šedý.

Tento typ dverí je z vizuálneho hľadiska identický s dverami posuvnými na stenu. Rozdiel je však v montáži a ukotvení. Pri tejto alternatíve dverí sa do vopred pripraveného stavebného otvoru osadí najskôr stavebné puzdro, ktoré sa obloží sadrokartónom alebo sa omietne.

Posuvné dvere sú výborným riešením tam, kde nie je dostatočný priestor pre otočné dvere. Vyrábajú sa v typizovaných, ale aj v atypických rozmeroch, buď ako jednokrídlové, alebo dvojkrídlové. Dostupné sú vo všetkých ponúkaných povrchových úpravách a variantoch.

Slúžia na zabezpečenie komunikácií bytových aj nebytových priestorov (napr. technických miestností), aby v prípade požiaru bránili prenosu tepla, plameňa a dymu do únikových zón a to počas doby, ktorá je definovaná v technickej norme.

Skladacie/zalamovacie dvere sú veľmi vďačnou alternatívou dverí tam, kde je nedostatok priestoru pre klasické otváranie dverí. Sú vhodné najmä do šatníkov, alebo ako spojnica vstupu medzi jednotlivými obytnými priestormi, kde užívateľ nemá záujem o klasické dvere.

V interiérových priestoroch sa nachádzajú miesta, kde je potrebné osadiť dvere, ktoré disponujú špeciálnymi vlastnosťami, sú odolnejšie, pri ich výrobe boli použité špeciálne materiály, výplne a sú doplnené rôznymi typmi neštandardných kovaní, zámkov a mechanizmov ukotvenia, či otvárania dverí.

Voštinová výplň. Je vytvorená zo špeciálne tvrdeného papiera poskladaného do tvaru včelích plastov, dvere sú určené pre nízke namáhanie.

Zvukovo-izolačné dvere do 36dB je možné vyrobiť vo všetkých dekóroch podľa našej ponuky a sú vhodné do všetkých miestností s vyššími nárokmi na súkromie a kľud- napr. spálňa, pracovňa, detská izba a pod. Pri komerčných priestoroch, ako sú napr.