1
2
3

Celosklá

Jedno alebo dvojkrídlové sklenené dvere - s priesvitným sklom, bezrámové alebo natierateľné, moriteľné s eloxovaným hliníkovým rámom - vyrobené v individuálnych rozmeroch.
Vnútorné sklenené dvere sa vyrábajú väčšinou z 8 mm kaleného bezpečnostného skla. Celý povrch dverí tvorí sklo vybavené kovaním, potrebným k ich montáži, ktoré zabezpečuje ich bezchybné fungovanie, resp. uzamykanie.
Sklenené dvere individuálnych rozmerov je možné namontovať aj namiesto starých dverí, ale taktiež podľa potreby aj na miesta najviac ladiace s bytom.
Rámy sklenených dverí sú vyrobené z najvyhľadávanejších materiálov, ako sú napr.: natierateľné, moriteľné drevené rámy, eloxové hliníkové rámy s dodatočne zabudovateľnými MDF dverovými puzdrami. Na sklenené dvere sa dajú vyhotoviť individuálne vzorky alebo motívy vytvorené pieskovaním.
Ponúkame vyhotovenie sklenených dverí podľa individuálnych požiadaviek, napr. aj v tvare posuvných dverí, ktoré sú nielen úsporné, čo sa týka miesta, ale svojím tvarom aj neskutočne dekoratívne.
Jedinečné bezpečnostné sklenené steny umožňujú svetlu v plnej miere preniknúť a dajú sa namontovať skoro na každé miesto.

Púpava
Štvorlístky
Pieskované
Bubliny
Štvorce
Číre
Pásik
Pruhy
Pásik
Číre
Štvorce
Kovanie
Satin