1
2
3

Lamino

Interiérové dvere z kolekcie FÓLIA sú vyrobené z drevovláknitej 3mm dosky MDF emisnej triedy 1, povrchovo upravené vodou riediteľnou farbou a vodou riediteľným lakom. Do kúpeľní a miestností s rizikom zamokrenia dverí sa používa vodou neriediteľný lak. Sú vhodné do interiérov, kde sa kladie dôraz predovšetkým na funkčnosť a praktickosť, spojenú s jednoduchou údržbou.
Ku dverám z kolekcie FÓLIA ponúkame zárubne rôznych typov (aj na obloženie pôvodných oceľových zárubní), ktoré sú vyrobené z MDF alebo drevotrieskového materiálu v identickej farbe a štruktúre ako dvere.
 
Interiérové dverekolekcie LAMINÁT sú predurčené k použitiu v bytových i nebytových priestoroch, kde sú dvere vystavené častejšej a menej šetrnej manipulácii, napríklad v detskej izbe, sú farebne stále aj pri pôsobení intenzívneho slnečného svetla. Ich odolnosť voči mechanickému a chemickému poškodeniu je znásobená vyšším obsahom živíc v povrchových vrstvách dverí. Dvere z tejto kolekcie sú vyrábané priamou ,,lamináciou“ , t.j. dekoračný papier je zaliaty živicami, pričom odolnosť povrchu je niekoľkonásobne vyššia ako pri úprave fóliou.
Na výber je niekoľko možností presklených výrezov.