1
2
3

Drevené okná

Drevina: Eurohranol - materiál lepený z troch drevených lamiel, ktoré bránia ohýbaniu a deformácii materiálu, je možný výber materiálov: smrek, borovica, červený smrek, malajský dub – Meranti. Na eurohranoly sú kladené vysoké nároky, pretože namáhanie tejto časti stavby je enormné a tvoria základný prvok okien a dverí, nosnú časť pre kovanie, sklenené a drevené výplne. Taktiež máte možnosť výberu hrúbky profilu podľa Vašej predstavy.
Sklá: Ponúkame široký výber izotermickým skiel s rozličnou tepelnou priepustnosťou. Pri izolačných sklách je taktiež možnosť za veľmi rozumnú cenu riešiť bezpečnosť nerozbitnými bezpečnostnými sklami alebo fóliami, zvukovú izoláciu, nepriehľadnosť, prípadne rôzne estetické prvky ako vitráže, pieskovanie a ornamentové sklá. Taktiež ponúkame možnosť výberu drevených lepených mriežok na sklo, alebo kovových mriežok do skiel.
Povrchová úprava: Povrchová úprava je základom pre dlhú životnosť výrobkov a chráni drevo pred poveternostnými vplyvmi. Používame hrubovrstvové ekologické lazury s predprípravou dreva a ponúkame možnosť širokého výberu farebných odtieňov, dekoračných a krycích lazúr RAL a rôznych kombinácií od švédskej firmy AKZONÓBELL.
Kovanie: Do okien montujeme celoobvodové kovanie ROTO s mikrovetraním, pričom v základnej cene sú krytky pántov v rovnakej farbe ako kľučky na okná. Ponúkame možnosť výberu zo širokej škály farieb a tvaru kľučiek.